Onur Grup Oto Müzik Sistemleri Elek. Elekt. Bil. Mob. Rek. Org. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd, Şti.

 

KAMUOYUNA DUYRULUR

Onur Tuning Car Sound

 

2017 Yılında kurulmuş olan "Onur Grup Oto Müzik Sistemleri Elek. Elekt. Bil. Mob. Rek. Org. İth. İhr. San. ve Tic. Ltdi Şti." şirketimizin, Türk Patent Enstitüsü nezdinde 2018/90625 dosya numaralı ve 321 sayılı Resmi Marka Yayınında yayınlanmış olan "Onur Tuning Car Sound" markasıyla faaliyet göstermektedir. Şirket "Onur Tuning Car Sound" markasıyla internet ve hali hazırda kurulu yeriyle bilinen ve aranan bir marka olmuştur.

 

1.      Sosyal medya ve mecralarda şirket adına tescilli marka haklarının tecavüzü niteliğinde faaliyetler gerçekleştirenler tespit edilip. Söz konusu davranışlarınızın tarafımıza tescilli olan marka aleyhine haksız bir şekilde kötüleyici, müşterileri yanlış yönlendirici ve bu yolla haksız kazanç sağlama olarak addedilecek olup şirket yetkilisi tarafından bu kişiler gerekli mercilere bildirilecektir.

 

2.      Marka haklarının tecavüzü niteliğindeki davranışlarınızı / faaliyetlerinizi, işbu duyuruyu web sitemizde ve diğer sosyal medya / mecralarda paylaşıp herkesin görmesi sağlanmasından "3" gün sonra "Tabela, Afiş, Pankart, Kartvizit, İnternet sitesi, Araç stickerleri, Tüm internet ve harita servisindeki konumlar, Sosyal medya / mecralarda paylasılan resim, yazı, yer bildirimleri" "3" gün içerisinde sona erdirmemeniz vukuunda;

-          6779 sayılı Sinayi Mülkiyet Kanunu gereği marka haklarımızın ihlali sebebi ile maddi ve manevi tazminat yoluna gideceğimizi kamuoyuna bildiririz.

 

 

Firma Yetkilisi

Gülşani Parlak